+38-050-412-75-07 staff@psyschool.com.ua

Основна інформація по курсу Психіатрична пропедевтика:

Це курс для психологів, які не мають медичної освіти. Курс проходить 5-ма модулями впродовж року. 4 модулі по 4 дні і останній 5й – 3 дні. Початок курсу 13-16 вересня 2018 року.

Ми укладаємо графік в такий спосіб, що дати проведення курсу не пересікаються з групами власного досвіду та теорією в УПУ (Український психотерапевтичний університет).

Розклад групи, яка розпочинає роботу 13-16 вересня 2018 року:

1й модуль – 13-16 вересня 2018 року

2й модуль – 25-28 жовтня 2018 року

3й модуль – 15-18 листопада 2018 року

4й модуль – 13-16 грудня 2018 року

5й модуль – 18-20 січня 2019 року

Більш детальна програма надсилається ближче до зазначених дат проведення кожного модулю.

Бажаючим приєднатися до групи, необхідно заповнити форму заявки нижче.

Загальна програма курсу:

1-й модуль – Загальна психопаталогія (симптом, синдром, нозологія; розлади пам’яті, уваги, мислення у дітей та дорослих).

2-й модуль  – Розлади психіки і поведінки (Шизофренія, шизоафективні розлади, афективні, епілепсія у дітей та дорослих).

3-й модуль – Психічні розлади (розлади особистості, залежні розлади, поведінкові)

4-й модуль – Невротичні, пов’язані зі стресом та соматоформні розлади

5-й модуль – Основні питання диференційної діагностики окремих розладів психіки і поведінки.

Вартість

Оплата курсу помодульна. Вартість одного модулю (на 2018 рік) складає 1800 грн; для членів УСП (Української спілки психотерапевтів) – 1600 грн. Пропущений модуль оплачується в розмірі 50% вартості, а потім його необхідно добрати з іншою групою, оплативши відповідно до його вартості на той момент. Передплата здійснюється окремо за кожний модуль на карту Приватбанку за два тижні до початку

Регламент події: четвер-неділя по 4 пари з 10.00 до 17.30.

По всіх питаннях звертатись до координатора курсу Лілія Недоступ 050-412-75-07

Викладачі:

Викладають кваліфіковані фахівці в галузі психіатрії та психотерапії, викладачі з науковим ступенем і особистісної практики високого рівня.

Андрій Бондарчук – лікар-психіатр, психотерапевт, кандидат медичних наук, Ph.D, магістр медицини. Асистент кафедри психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти. Автор більш ніж 30 наукових робіт по психіатрії, 2 деклараційних патенти на корисні моделі.

Марія Бяла – лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт. Спеціаліст ТМО “Психіатрія” в Києві (Київська міська психоневрологічна лікарня N1 ім. Павлова); приватна психотерапевтична практика; Психологічна кризова служба; дійсний член ОО “Українська асоціація фахівців подолання наслідків психотравмуючих подій”

Павло Юрійович Дупленко – лікар-психіатр вищої категорії, к.мед.н, доцент кафедри психіатрії та наркології ім.Богомольця, автор 47 наукових робіт.

Ігор Валерійович Кузнєцов – психіатр, медичний психолог, викладач кафедри соціальної, дитячої та судової психіатрії Національної Медичної Академії Післядипломної освіти імені П.Л.Шупіка. Пройшов підвищення кваліфікації в Нідерландах та Великій Британії. Співавтор підручника по дитячій психоневрології під редакцією Л.А.Бухалової.

Галина Яківна Пілягіна – д.м.н., проф. кафедри дитячої, соціальної та судової психіатрії КМАПО, ім. П.Л. Шупика, завідуюча сектором агреcології Українського НІІ соціальної і судової психіатрії і наркології МОЗ України.

Під час курсу передбачаються клінічна розбори випадків в психіатричній практиці, що дає змогу слухачам познайомитись з психопаталогією в живому контакті з пацієнтами.

Увага! Дана форма реєстрації працює для групи, яка розпочне роботу 13-16 вересня 2018 року. Дякуємо, що ви з нами!