+38-050-412-75-07 staff@psyschool.com.ua

Школа життєвого досвіду

 

Навчання психотерапії має свої традиції, які формувались десятиліттями. Щоб стати фахівцями, ми проходили багаторічну системну освіту. Вона передбачала виконання багатьох вимог, часто нам було дуже складно. Однак, проходячи етапи свого становлення, ми зрозуміли – воно того варте. І справа не у сертифікатах і дипломах, а в тому особистому досвіді, який ми отримали.

Ми стали дорослишими, відчули що це означає – бути свідомими і зрілими. Зрозуміли, що багато яких “невирішуваних” проблем можна вирішити, а якщо дійсно щось вирішити неможливо, можна навчитись жити з цим.

Ми маємо великий досвід навчання майбутніх фахівців з психотерапії. І багато хто після нас, як і багато хто до нас, вже пройшли цей шлях зі своїми відкриттями і змінами. Надавши освіту вже не одному випуску, ми раз за разом переконуємось, що формат, прийнятий у навчальних проектах по психотерапії, створює такий простір, який необхідний для розвитку та самоусвідомлення.

Ми взяли все найкраще з навчальних проектів з підготовки фахівців і адаптували їх під потреби “непсихологів”. Так з’явивися наш проект “Школа життєвого досвіду”. Він включає в себе групи особистісного розвитку і курс популярних лекцій для наших слухачів. Наша Школа – результат багаторічної праці і кооперації провідних фахівців Києва та України.

9-10 грудня 2017 року – психологічний марафон

Хочу краще зрозуміти що це

лстопад 2017 року – початок нової психотерапевтичної групи для всіх бажаючих

Хочу краще зрозуміти що це

21-22 січня 2017 року – психотерапевтична група для всіх бажаючих (група відкрита)

Хочу краще зрозуміти що це