+38-050-412-75-07 staff@psyschool.com.ua

Пропонуємо вам ряд відео-вебінарів, які ми провели спільно з Українським психотерапевтичним університетом за тими напрямками психотерапії, за якими проводиться навчання. Даний вебінар по темі: “Основні складові психоаналізу. Як це працює?” Ведучий Роман Кечур – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!

Відео вебінару по темі: “Основні складові кататимно-імагінативної терапії. Як це працює?” Ведуча Людмила Гребінь – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!

Відео вебінару по темі: “Основні складові системної сімейної терапії. Як це працює?” Ведуча Олена Добродняк – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!

Відео вебінару по темі: “Гештальт терапія”. Ведуча Лариса Дідковська – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!

Відео вебінару по темі: “Індивідуальна психологія за Адлером”. Ведуча Зоряна Кошулинська – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!

Відео вебінару по темі: “Основні складові психодрами. Як це працює?” Ведуча Олена Ступак – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!

Відео вебінару по темі: “Основні складові клієнт-центрованої терапії. Як це працює?” Ведучий Ігор Слободянюк – навчаючий тренер та супервізор УСП. Приємного перегляду!